Toegevoegd aan winkelwagen
    Verder winkelen »

    Cables

    Zoek in deze categorie

    Prijs

    Compatibele producten

    Certificering

    Aantal inbegrepen producten

    Golflengte

    Vezelkabel diameters ondersteund

    Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund

    SFP transceiver standard

    Hoeveelheid Video ports

    Aansluiting 2 type

    Aansluiting 2 type

    Aansluiting 2 type

    Aansluiting 2 type

    Aansluiting 1 type

    Aansluiting 1 type

    Aansluiting 1 type

    Aansluiting 1 type

    Aansluiting 2

    Aansluiting 2

    Aansluiting 2

    Aansluiting 2

    Aansluiting 1

    Aansluiting 1

    Aansluiting 1

    Aansluiting 1

    Soort

    Lengte snoer

    Overdrachtssnelheid (max)

    Lengte snoer

    Lengte snoer

    Lengte snoer

    Energie-opslagtechnologie accu/batterij

    Apparaatcompatibiliteit

    SFP transceiver type

    |
    (461 van 461)
    refurbished
    765650-B21 HPE ML350 G9 Smart Array Cable Kit

    € 60,00

    refurbished
    769631-001 HPE ML350 Gen9 12inch (30cm) SFF-8087 Mini SAS Kabel
    refurbished
    793964-001 HPE SPS-CA Wide SAS to 2x Straight MiniSAS 19in
    refurbished
    826898-001 HPE DL380 Gen9 6SFF NVME Cable

    € 30,00

    refurbished
    845412-B21 HPE 100Gb QSFP28 to QSFP28 10m AOC

    € 150,00

    Cables

    Cables
    Kempenbaan 34
    5121 DM Rijen
    The Netherlands

    T. +31 (0)161 22 61 41
    E. info@spareit.nl

    KvK. 18080985
    BTW. NL8152.36.700.B01

    Inschrijven voor de nieuwsbrief

    Blijf op de hoogte via onze nieuwsbrief