Toegevoegd aan winkelwagen
    Verder winkelen »

    Kabels

    Zoek in deze categorie

    Prijs

    Certificering

    Aantal inbegrepen producten

    Golflengte

    Vezelkabel diameters ondersteund

    Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund

    SFP transceiver standard

    Hoeveelheid Video ports

    Aansluiting 2 type

    Aansluiting 2 type

    Aansluiting 2 type

    Aansluiting 2 type

    Aansluiting 1 type

    Aansluiting 1 type

    Aansluiting 1 type

    Aansluiting 1 type

    Aansluiting 2

    Aansluiting 2

    Aansluiting 2

    Aansluiting 2

    Aansluiting 1

    Aansluiting 1

    Aansluiting 1

    Aansluiting 1

    Soort

    Lengte snoer

    Overdrachtssnelheid (max)

    Lengte snoer

    Lengte snoer

    Lengte snoer

    SFP transceiver type

    |
    (492 van 492)
    refurbished
    843010-001 HP ZBook Thunderbolt 3 Power Cable A
    refurbished
    853567-001 HPE 48VDC 2.85m Power Cable

    € 10,00

    refurbished
    869812-001 SPS-CA HPE 1P Slimline SAS NVMe Cable Tertiary Box
    refurbished
    870134-001 SPS-PDU 22kVA 230V 3P 48ot INTL Mtd

    € 150,00

    refurbished
    871575-001 HPE P416ie-m SR G10 Storage Cable 2
    refurbished
    875571-001 HPE SPS-CBL Serial port cable 2x5p/9p
    refurbished
    876503-001 SPS-CA, CPU2, GPU PWR, SH, ML350 Gen10
    refurbished
    8SFF SAS/SATA 2NVMe drive cagecable (870483-001)
    ACT 1.8 meter VGA kabel male-male

    € 8,00 € 3,50

    ACT 100m Cat6 Cable netwerkkabel Groen

    € 45,00

    Kabels

    Cables

    Kempenbaan 34
    5121 DM Rijen
    The Netherlands

    T. +31 (0)161 22 61 41
    E. info@spareit.nl

    KvK. 18080985
    BTW. NL8152.36.700.B01

    Inschrijven voor de nieuwsbrief

    Blijf op de hoogte via onze nieuwsbrief