Toegevoegd aan winkelwagen
    Verder winkelen »

    Cables

    Zoek in deze categorie

    Prijs

    Certificering

    Aantal inbegrepen producten

    Golflengte

    Vezelkabel diameters ondersteund

    Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund

    SFP transceiver standard

    Overdrachtssnelheid (max)

    SFP transceiver type

    |
    (79 van 79)
    refurbished
    Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC Glasvezel kabel OFC
    refurbished
    Hewlett Packard Enterprise 465660-001 SATA-kabel
    refurbished
    Hewlett Packard Enterprise 496070-001 interne stroomkabel
    refurbished
    Hewlett Packard Enterprise 4m Mini-SAS

    € 85,00

    Cables

    Cables
    Kempenbaan 34
    5121 DM Rijen
    The Netherlands

    T. +31 (0)161 22 61 41
    E. info@spareit.nl

    KvK. 18080985
    BTW. NL8152.36.700.B01

    Inschrijven voor de nieuwsbrief

    Blijf op de hoogte via onze nieuwsbrief