Toegevoegd aan winkelwagen
    Verder winkelen »

    Cables

    Zoek in deze categorie

    Prijs

    Certificering

    Aantal inbegrepen producten

    Golflengte

    Vezelkabel diameters ondersteund

    Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund

    SFP transceiver standard

    Overdrachtssnelheid (max)

    SFP transceiver type

    |
    (145 van 145)
    refurbished
    Hewlett Packard Enterprise 2X1X16 IP SWITCH (incl rak kit)
    refurbished
    Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC Glasvezel kabel OFC
    refurbished
    Hewlett Packard Enterprise 341176 SCSI-kabel 1,8 m
    refurbished
    Hewlett Packard Enterprise 667879-001 SATA-kabel
    refurbished
    Hewlett Packard Enterprise 683358-001 SATA-kabel
    refurbished
    Hewlett Packard Enterprise 720199-B21 Glasvezel kabel 3 m QSFP+ Zwart
    refurbished
    Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel 15 m LC Blauw
    refurbished
    Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel 50 m LC Blauw
    refurbished
    Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class netwerkkabel 1 m
    refurbished
    Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class netwerkkabel 3 m

    Cables

    Cables
    Kempenbaan 34
    5121 DM Rijen
    The Netherlands

    T. +31 (0)161 22 61 41
    E. info@spareit.nl

    KvK. 18080985
    BTW. NL8152.36.700.B01

    Inschrijven voor de nieuwsbrief

    Blijf op de hoogte via onze nieuwsbrief