Toegevoegd aan winkelwagen
    Verder winkelen »

    Cables

    Zoek in deze categorie

    Prijs

    Compatibele producten

    Ethernet interface type

    Certificering

    Aantal inbegrepen producten

    Golflengte

    Vezelkabel diameters ondersteund

    Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund

    SFP transceiver standard

    Hoeveelheid Video ports

    Aansluiting 2 type

    Aansluiting 2 type

    Aansluiting 2 type

    Aansluiting 2 type

    Aansluiting 1 type

    Aansluiting 1 type

    Aansluiting 1 type

    Aansluiting 1 type

    Aansluiting 2

    Aansluiting 2

    Aansluiting 2

    Aansluiting 2

    Aansluiting 1

    Aansluiting 1

    Aansluiting 1

    Aansluiting 1

    Soort

    Lengte snoer

    Overdrachtssnelheid (max)

    Lengte snoer

    Lengte snoer

    Lengte snoer

    Energie-opslagtechnologie accu/batterij

    Apparaatcompatibiliteit

    SFP transceiver type

    |
    (412 van 412)
    refurbished
    100G 20G LH 2mz SL port cable (874692-001)

    € 175,00

    refurbished
    100GB 20GHZ SINGLE MEZZANINE DUAL P (868138-001)
    refurbished
    845416-B21 HPE 100Gb QSFP28 to 4x25Gb SFP28 3m DAC Cable
    refurbished
    869806-001 HPE DL380 Gen10 Rear HDD Power Cable
    refurbished
    875096-001 DL380 G10 SFF Backplane Power Cable
    refurbished
    876503-001 SPS-CA, CPU2, GPU PWR, SH, ML350 Gen10
    refurbished
    876506-001 CA, Slimline PORT1/2, x (879454-001)
    refurbished
    8SFF SAS/SATA 2NVMe drive cagecable (870483-001)
    ACT 1m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel LC Blauw

    € 12,00

    ACT 230V aansluitkabel C14 - C19

    € 10,00

    ACT 3m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel LC Blauw

    € 12,00

    ACT AK3225 VGA kabel 1,8 m VGA (D-Sub) Wit

    € 8,00 € 4,00

    ACT AK3980 DisplayPort kabel 2 m Zwart

    € 10,00 € 7,50

    ACT AK3981 DisplayPort Kabel 3 m Zwart

    € 10,00 € 8,50

    ACT AK3982 DisplayPort kabel 5 m Zwart

    € 15,00 € 13,50

    ACT AK3990 video kabel adapter 1.8 m DisplayPort HDMI Zwart

    € 14,00 € 10,00

    Cables

    Cables
    Kempenbaan 34
    5121 DM Rijen
    The Netherlands

    T. +31 (0)161 22 61 41
    E. info@spareit.nl

    KvK. 18080985
    BTW. NL8152.36.700.B01

    Inschrijven voor de nieuwsbrief

    Blijf op de hoogte via onze nieuwsbrief