Toegevoegd aan winkelwagen
    Verder winkelen »

    Cables

    Zoek in deze categorie

    Prijs

    Certificering

    Aantal inbegrepen producten

    Golflengte

    Vezelkabel diameters ondersteund

    Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund

    SFP transceiver standard

    Hoeveelheid Video ports

    Aansluiting 2 type

    Aansluiting 2 type

    Aansluiting 2 type

    Aansluiting 1 type

    Aansluiting 1 type

    Aansluiting 1 type

    Aansluiting 2

    Aansluiting 2

    Aansluiting 2

    Aansluiting 1

    Aansluiting 1

    Aansluiting 1

    Soort

    Lengte snoer

    Overdrachtssnelheid (max)

    Lengte snoer

    Lengte snoer

    Energie-opslagtechnologie accu/batterij

    Apparaatcompatibiliteit

    SFP transceiver type

    |
    (251 van 251)
    ACT 230V aansluitkabel C13 - C20

    € 6,50

    ACT 230V aansluitkabel C14 - C19

    € 7,50

    ACT 230V aansluitkabel schuko male - C19

    € 7,50

    ACT Cat6, 5m netwerkkabel Wit U/UTP (UTP)

    € 8,00

    ACT DisplayPort aansluitkabel male-male

    Prijs op aanvraag

    ACT DisplayPort aansluitkabel male-male 3m

    € 10,00

    ACT DisplayPort kabel male-male 2m

    € 8,00

    ACT RL9601 Glasvezel kabel 1 m LC Blauw

    € 14,00

    ACT RL9602 Glasvezel kabel 2 m LC Blauw

    € 14,00

    Cables

    Cables
    Kempenbaan 34
    5121 DM Rijen
    The Netherlands

    T. +31 (0)161 22 61 41
    E. info@spareit.nl

    KvK. 18080985
    BTW. NL8152.36.700.B01

    Inschrijven voor de nieuwsbrief

    Blijf op de hoogte via onze nieuwsbrief