Toegevoegd aan winkelwagen
    Verder winkelen »

    HPE BladeSystem 6Gb SAS Zwart

    dit is een refurbished product
    € 46,32 Excl. BTW
    2-4 werkdagen
    Partnummer: BK763A
    • HP 6Gb SAS Switch Single Pack for HP BladeSystem c-Class
    • Foto's zijn ter indicatie en kunnen afwijken. SpareIT probeert dit zo correct mogelijk weer te geven.

    Disclaimer:
    Product foto’s en specificaties worden beschikbaar gesteld door Universele Databases en zijn vaak gebaseerd op nieuwe producten.
    Wanneer het artikel een 'Refurbished product' betreft is deze door ons getest en heeft het een A-grade conditie (tenzij anders aangegeven). Bij Refurbished artikelen zijn kabels, software media en handleidingen niet inbegrepen (tenzij anders aangegeven).

    Let goed op de productbeschrijving en neem bij vragen contact op met ons.


    Omschrijving

    De HP 6-Gb SAS BL switch voor HP BladeSystem c-Class behuizingen, een integraal onderdeel van HP direct connect SAS-opslag, biedt een eenvoudige architectuur voor externe, gecompartimenteerde direct aangesloten opslag en gedeelde SAS-opslag. BladeSystem serverbeheerders hebben nu een eenvoudige SAS-opslagoplossing voor het rack die ideaal is om te kunnen uitbreiden, zonder de noodzaak om de opslagvereisten te coördineren met SAN-beheerders. De SAS-architectuur biedt een Smart Array RAID-controller in elke server en 6-Gb SAS BL switches die aangesloten zijn op compatibele HP opslagapparaten. De eenvoud van SAS waarborgt zeer lage kosten per GB, waardoor voordelige gecompartimenteerde of gedeelde SAS-opslag mogelijk wordt.

    Meer externe opslag voor c-Class behuizingen

    • Servers in de c-Class BladeSystem behuizing kunnen opslag delen op een MSA2000sa, zonder noodzaak voor een externe SAN-infrastructuur. Verhoogt de opslagbezetting en de flexibiliteit en maakt volledige virtualisatie mogelijk zonder een SAN.


    Eenvoudig beheer

    • Centrale controle en lagere kosten voor opslagbeheer. Beheertools en software zijn in de prijs inbegrepen.


    Hoog-beschikbare, kosteneffectieve externe opslag

    • Redundante SAS-switches zijn actief: als er één uitvalt, neemt de tweede de complete werklast over.

    LET OP: Op refurbished producten geldt een garantieperiode van 90 dagen, tenzij anders aangegeven.

    Specificaties

    Minimale systeemeisen
    Compatibele producten BL2x 220cBL280cBL420cBL460cBL465cBL490cBL620cBL680cBL685cc3000c7000BL860BL870BL890
    Algemeen
    Productfamilie BladeSystem
    Power over Ethernet (PoE)
    Power over Ethernet (PoE) Nee
    Design
    Kleur van het product Zwart
    Data-uitwisseling
    Switchingcapaciteit 6 Gbit/s
    Netwerk
    10G support Nee
    Poorten & interfaces
    Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 8
    Toon meer

    Kempenbaan 34
    5121 DM Rijen
    The Netherlands

    T. +31 (0)161 22 61 41
    E. info@spareit.nl

    KvK. 18080985
    BTW. NL8152.36.700.B01

    Inschrijven voor de nieuwsbrief

    Blijf op de hoogte via onze nieuwsbrief