Toegevoegd aan winkelwagen
    Verder winkelen »

    Hewlett Packard Enterprise 100GB QSFP28 Bidirectional XCVR netwerk transceiver module 100000 Mbit/s 850 nm

    dit is een refurbished product
    van € 995,00
    voor € 880,00 Excl. BTW
    Direct leverbaar
    Partnummer: P19645-001
    • SPS-100GbE QSFP28 PSMR 2KM XCVR

    Vragen? Neem contact op met onze klantenservice.

    • Refurbished producten zijn getest en hebben garantie
    • Snelle en betrouwbare levering (ook koerier is mogelijk)

    Disclaimer: Product foto’s en specificaties worden beschikbaar gesteld door Universele Databases. Foto's zijn ter indicatie, SpareIT probeert dit zo correct mogelijk weer te geven. Let goed op de productbeschrijving en neem voor vragen contact op met ons.


    Omschrijving

    LET OP: Op refurbished producten geldt een garantieperiode van 90 dagen.

    Specificaties

    Gewicht en omvang
    Gewicht 80 g
    Hoogte 39,9 mm
    Diepte 199,9 mm
    Breedte 95 mm
    Prestatie
    Maximaal bereik 150 m
    Golflengte 850 nm
    Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
    Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Nee
    Netwerk
    Soort aansluiting QSFP28
    Overdrachtssnelheid (max) 100000 Mbit/s
    Toon meer

    Kempenbaan 34
    5121 DM Rijen
    The Netherlands

    T. +31 (0)161 22 61 41
    E. info@spareit.nl

    KvK. 18080985
    BTW. NL8152.36.700.B01

    Inschrijven voor de nieuwsbrief

    Blijf op de hoogte via onze nieuwsbrief