Partnummer: 868703-B21-2XG6262
- 8SFF+8NVMe Drive slots
- CPUs: 2x Gold-6262 (1.9/3.6GHz 24C)
- Memory: 128GB (4× 32GB DDR4-2666)
- Smart Array S100i SR Gen10 SW RAID
- PSUs: 2x 500W
- Rack Rail Kit
- Afgebeelde disken Niet inbegrepen
- OPMERKING: NVMe-schijven zijn rechtstreeks verbonden met PCIe - worden niet bestuurd door Smart Array en kunnen daarom niet worden gebruikt in hardware-RAID-configuratie! Alleen als JBOF-opslag of in Software RAID-configuratie
- 1 jaar Garantie op Server Hardware
- Foto's zijn ter indicatie en kunnen afwijken. SpareIT probeert dit zo correct mogelijk weer te geven.
Disclaimer:
Product foto’s en specificaties worden beschikbaar gesteld door Universele Databases en zijn vaak gebaseerd op nieuwe producten.
Wanneer het artikel een 'Refurbished product' betreft is deze door ons getest en heeft het een A-grade conditie (tenzij anders aangegeven). Bij Refurbished artikelen zijn kabels, software media en handleidingen niet inbegrepen (tenzij anders aangegeven).
Let goed op de productbeschrijving en neem bij vragen contact op met ons.
LET OP: Op refurbished producten geldt een garantieperiode van 90 dagen, tenzij anders aangegeven.